Állás – Logisztikai munkatársat keres a Recirquel

Az újcirkusz társulat külföldi turnék szervezéséhez keres angolul folyékonyan kommunikáló, szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát.

Olyan utaztatásban, szállításban szakmai tapasztalattal rendelkező személyt keresnek, aki folyékonyan kommunikál angolul, valamint kreatívan és precízen oldja meg a felmerülő problémákat.

parizs_ejjel5.jpgPárizs Éjjel (forrás: Recirquel Társulat)

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

- utazásszervezés, repülőjegyfoglalás, hotelfoglalás külföldre és belföldre
- külföldi és belföldi szállítások szervezése
- külföldi partnerekkel való egyeztetés
- hivatali és egyéb ügyintézés, kérelmek előkészítése külföldi vendégszereplésekhez
- adminisztratív feladatok ellátása
- munkaidő 10:00-18:30-ig, turné esetén készenlét
- a munkavégzés helye Budapest, a pozíció nem jár utazással

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

- kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
- jó szervezőkészség
- precíz munkavégzés
- kreatív problémamegoldó képesség
- logisztikai tapasztalat
- terhelhetőség
- magabiztos felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- Word, Excel ismeret

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

Kulturális területen való munkatapasztalat

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

- Szállítás, Beszerzés, Logisztika
- Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
- Logisztikus, Fuvarszervező
- Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
- Turizmus, Utazásszervezés
- Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

3-5 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, III. kerület

További részletek és jelentkezési lehetőség itt található.

süti beállítások módosítása