Állás – Az Újszínház igazgatói asszisztenst keres

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, illetve motivációs levéllel lehet február 25-ig.

Feladatok

- A vezetői munkához szükséges asszisztensi, titkársági feladatok elvégzése, az igazgató napi munkájának támogatása és koordinálása;
- Adminisztratív feladatok elvégzése
- Irodavezetői feladatok ellátása

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- Magas szintű angol nyelvtudás (szóbeli és írásbeli)
- Microsoft Office programok erős felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
- Kulturális területen vagy kulturális intézményvezető mellett szerzett releváns tapasztalat
- Pontos, precíz munkavégzés, határozott fellépés, kiváló kommunikációs- és szervezőkészség, rugalmasság, terhelhetőség
- Pályázati anyagokban való jártasság, pályázatok figyelése és írása.

Előnyt jelent

- Más idegen nyelvek magas szintű ismerete

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérik, hogy február 25-ig küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét az allas@ujszinhaz.hu e-mail címre, a levél tárgyaként pedig jelölje meg: igazgatói asszisztens. Kérik a levélben a fizetési igényt is megjelölni.

süti beállítások módosítása