Állás – A Spirit Színház művészeti titkárt keres

Az ideális jelölt színházi tapasztalattal rendelkezik, megbízható és precíz. Idegen nyelv ismerete előnyt jelent.

A munkavégzés helye: Budapest, II. Árpád fejedelem útja 3-4.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

- a művészek kikéréseit, kiadásait bonyolítja
- összeállítja a színház havi műsorát
- koordinálja a játszó és próbahelyiségeket
- vezeti a próbakönyvet, próbatáblát, heti munkarendet
- részt vesz a bemutatók, vendégszereplések előkészítésében és egyéb adminisztrációs feladatokat lát el.

Feltételek:

- főiskolai végzettség
- színházi területen szerzett szakmai tapasztalat
- angol nyelv társalgási szintű nyelvtudás
- gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások)

Előnyt jelent:

- hasonló területen szerzett, legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
- jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a titkarsag@spiritszinhaz.com címen lehet március 20-ig.

süti beállítások módosítása