Állásajánlat-Creativ Média

A CREATIV MÉDIA Színházi Ügynökség és Kulturális Szolgáltató Bt. pályázatot hirdet IRODAVEZETŐ - PÉNZÜGYI MUNKATÁRS munkakör betöltésére.

Legjellemzőbb feladatok a pozícióval kapcsolatban:

• Napi szintű számlázás kezelése
• Adminisztrációs feladatok, titkári feladatok ellátása
• Pénzügyi stratégiák kialakítása, támogatása
• Projektek pénzügyi kidolgozása, koordinálása
• Pályázatok adminisztrációs támogatása, pályázatírás és -elszámolás

A pályázók köre:
• Frissdiplomás pályakezdők
• GYESről/GYEDről visszatérők
• 50 év felettiek

Elvárások a munkavállalóval szemben:
• Szakirányú felsőfokú iskolai végzettség vagy művészeti-bölcsész felsőfokú iskolai végzettség pénzügyi területen szerzett gyakorlattal
• Angol nyelv társalgási szintű ismerete
• Word, Excel felhasználói szintű ismerete
• Jó koordinálási, szervezési készség
• Gyors problémamegoldó képesség
• Precizitás, önálló munkavégzés
• Jó kommunikációs készség

A pályázati elbírálásnál előnyt jelent:
• Színházi ismeretek, gyakorlat
• Jogi/pénzügyi, nonprofit területen szerzett gyakorlat
• Több idegen nyelv ismerete
• Pályázatírói gyakorlat

Foglalkoztatás:
• Határozott idejű főállású jogviszony (8 hónap) a TÁMOP 1.1.2. program keretében,
mely később meghosszabbítható
• Teljes, 8órás munkaidő, rugalmas beosztás

Amit kínálunk:
• Rugalmas munkarend, változatos munka
• Fiatalos, nemzetközi csapat
• Nemzetközi színházi szakmai tapasztalatok
• Bejelentett, főállású foglalkoztatás

Magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével
E-mail-ben: office@creativmedia.hu

süti beállítások módosítása