SzFE állásajánlat

A Színház- és Filmművészeti Egyetem a Közönségkapcsolatok Irodájába munkatársat keres.

logo-szfe

Elvárások:
• számítógépes felhasználói ismeret és gyakorlat (word, excel, outlook, internet)
• a színházi jegyértékesítő program ismerete vagy ennek elsajátítására való szándék
• érdeklődés a színház világa iránt
• kiválóan kommunikációs készség szóban és írásban
• önállós munkavégzés képessége
• alkalmazkodóképesség
• kezdeményezőkészség
• pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:
• felsőfokú végzettség (lehet pályakezdő is)
• színházi területen, különösen közönségszervezés területén szerzett tapasztalat

Feladatok:
• A jegypénztár üzemeltetése, a jegyek értékesítése az Interticket rendszeren keresztül
• Az Interticket adatbázis karbantartása, frissítése
• Kapcsolattartás a közönséggel, különös tekintettel a visszatérő csoportokra
• Közönség szervezése
• Külsős szervezői hálózat folyamatos kiépítése, működtetése és fenntartása
• Havi műsor megfelelő helyekre való eljuttatása
• A tájékoztató anyagok (szereposztás, szinopszis/ajánló, előadásfotók) beszerzése, összeállítása, az anyagok eljuttatása a megfelelő fórumokra (honlap, Közönségkapcsolatok, PR- és marketing munkatárs)
• Fotó, reklámanyagok, színlapok, plakátok, egyéb a közönségszervezést segítő anyagok, eszközök elkészíttetése és terjesztése, propagálása együttműködve a PR- és marketing munkatárssal
• A közönségszervezést támogató események kezdeményezése, megvalósítása, koordinálása
• Előadások titkári ügyeletének ellátása a színházi produkciós koordinátorral váltva/egyeztetve
• A működéssel kapcsolatos statisztikák, kimutatások, jelentések, beszámolók határidőre történő elkészítése
• Az egyetem buszos pályázatának bonyolítása

Munkakezdés lehetőleg 2010. október 01-jétől. Pályázni fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel Törő Monánál lehet a toro.mona@szfe.hu címen folyamatosan.

süti beállítások módosítása