Állást hirdet a pécsi színház

A Pécsi Nemzeti Színház Nonprofit Kft. állást hirdet bér- és tb ügyintézői munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • A Pécsi Nemzeti Színház Nonprofit Kft. teljes körű bér -és tb ügyintézése
  • keresőképtelenség elbírálása számfejtés előtt, TGYS, GYED számfejtése, az ellátásokhoz a megfelelő nyomtatványok postázása
  • munkaidő nyilvántartások összesítése
  • munkabérelőleg igénnyel kapcsolatos engedélyeztetések, ügyintézése
  • személyi alapbérek, változó és nem rendszeres bérek számfejtése
  • be - kiléptetéssel kapcsolatos teljes körű ügyintézés (kilépő kollégák leszámoltatása, igazolások kiadása, jelentések az APEH felé, új belépők bérprogramba való felvitele)
  • béradatok összesítése majd átadása a könyvelés felé
  • APEH, KSH bevallások, statisztikák elkészítése
  • dolgozókat érintő igazolások kiadása (kereseti, adó - és járulékigazolások ügyintézése)
  • folyamatos kapcsolattartás a színházon belül működő társosztályokkal

Szükséges végzettségek, tapasztalatok:

  • Középfokú végzettség
  • Bér- és társadalombiztosítási szakképzettség
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat, hasonló munkakörben
  • MS Office felhasználói programok kiváló ismerete és használata
  • Előnyt jelent a Babér Bérprogram ismerete

Írásban, szakmai önéletrajzzal, bérigény feltüntetésével 2012. március 20-ig a Pécsi Nemzeti Színház 7621 Pécs, Színház tér 1. Bartek Zsófia gazdasági vezető részére

Az állás betölthető 2012. április hó 1. napjától

süti beállítások módosítása