Állás - Marketingest keres a Centrál Színház

A teátrum teljes munkaidőben keres marketinges munkatársat.

Feladatkörök:

  • Premier kampányok megtervezése, lebonyolítása és utókövetése
  • Rendezvények szervezése és lebonyolítása, kitelepülések megszervezése (premier bulik, Színházak Éjszakája, Pozsonyi Piknik, nyílt napok, stb.)
  • Kapcsolattartás a külső partnerekkel: grafikus, fotósok, videósok, nyomdák, ügynökségek, gyártók – ajánlatkérések, megrendelések, szállítások, szerződések intézése
  • Kapcsolattartás a színház művészeivel és munkatársaival – forgatások, fotózások szervezése, interjúk egyeztetése
  • Közösségi média csatornák menedzselése (Facebook, Instagram) - heti/kétheti terv és ötletelés, képi anyagok elkészülésének koordinálása, szövegek megírása, posztok élesítése, folyamatos kommunikáció (nézői kommentek, kérdések, üzenetek, értékelések kezelése)
  • Honlapszerkesztés - műsor feltöltés, hírek/cikkek feltöltése, honlap ellenőrzése, folyamatos egyeztetések a programozóval
  • Hírlevelek szerkesztése, megírása, tervezése, kiküldése, az adatbázis karbantartása
  • Általános fizetett hirdetési kampányok koordinálása (google, facebook) – szövegek megírása, napi felügyelet, hirdetési fiók menedzselése, büdzsé kezelése, az eredmények alapján a kampány folyamatos monitoringja
  • Megkeresések kezelése (képek küldése szerkesztőségeknek, színészek megkeresése és interjú egyeztetések, PR és média-megjelenések intézése)
  • Éves médiaszerződések /együttműködések kialakítása - Kapcsolattartás a médiatulajdonosokkal – tájékozódás a friss árakról, ajánlatokról, adott esetben médiaügynökségi kapcsolat
  • Napi történések utókövetése, sajtófigyelés – friss hírek megosztása, behivatkozása
  • Videók készítésének koordinálása, facebook és youtube videós csatornák kezelése
  • Kreatív anyagok gyártásának koordinációja a színház valamennyi előadásához, illetve kommunikációs projektjéhez kapcsolódóan
  • Önkéntesek menedzselése
  • Együttműködés a színház sajtókapcsolatokért felelős munkatársával, kapcsolattartás a sajtóval, sajtóbemutatók szervezése, sajtóközlemények kiadása

Elvárások:

  • Érdeklődés a színház világa, a kultúra iránt
  • Önálló munkavégzés
  • Jó fogalmazókészség, szövegírás
  • Médiapiac és az online marketingkommunikációs trendek ismerete
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség előny, de nem feltétel
  • Precizitás és terhelhetőség
  • Proaktív, lendületes, kreatív személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű használata (táblázatkezelés, szövegszerkesztés stb.)

Amit kínálunk:

  • Kreatív és rugalmas munkakörnyezet
  • Egy színház mindennapi működésének megismerése
  • Sokszínű és együttműködő csapat
  • A havi bér mellett cafeteria juttatás

A jelentkezéseket (motivációs levél + önéletrajz a fizetési igény megjelölésével) május 10-ig a gazdasagi@centralszinhaz.hu e-mail címre várják.

süti beállítások módosítása