Drámafesztiválos állásajánlat

A Színmûhely Alapítvány pályázatot hirdet DIPLOMÁS PÁLYAKEZDÕKNEK az alábbi munkakörök betöltésére: színházi szakmai referens és pénzügyi munkatárs. A jelentkezési határidõt meghosszabbították: 2008. július 20-ig várják a szakmai önéletrajzokat.

Az Alapítványról:
A Színműhely Alapítvány színházi szakmai programok, workshopok, konferenciák, beszélgetések, vendégelőadások szervezésével, kiadványok szerkesztésével foglalkozik, 1999-ben alakult. Fő tevékenysége a Kortárs Drámafesztivál Budapest szervezése.

Legjellemzőbb feladatok a pozícióval kapcsolatban:

SZÍNHÁZI SZAKMAI REFERENS

- A Kortárs Drámafesztivál programjának kialakításában való részvétel
- Darabok olvasása, lektorálása
- Szakmai programok megszervezése, koordinálása
- Szakmai anyagok (kiadványok, műsorfüzet, információs anyagok) szerkesztése, lektorálása
- Holnapfrissítés, szövegezés
- Projektek szakmai kidolgozásában való részvétel
- Adminisztratív ill. logisztikai feladatok támogatása

 PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

- Napi szintű számlázás kezelése
- Adminisztrációs feladatok, titkári feladatok ellátása
- Pénzügyi stratégiák kialakítása, támogatása
- Projektek pénzügyi kidolgozása, koordinálása
- Pályázatok adminisztrációs támogatása, pályázatírás és menedzselés
- Szponzorációs és mecénás lehetőségek és kapcsolatok felkutatása és ápolása
- Folyamatos információgyűjtés és nemzetközi tájékozódás a nonprofit szektort érintő kérdésekben

Elvárások a munkavállalóval szemben:
-  szakirányú végzettség (színházi, művészeti, bölcsész)
-  Angol és még egy idegen nyelv ismerete
- Word, Excel felhasználói szintű, biztos kezelése (Excel képletek ismerete)
- Precizitás, önálló munkavégzés
- Jó kommunikációs készség
- Kezdeményezőkészség
- Gyors problémamegoldó készség
- szakirányú felsőfokú iskolai végzettség vagy művészeti-bölcsész felsőfokú iskolai végzettség pénzügyi vagy nonprofit területen szerzett gyakorlattal
- Angol és még egy idegen nyelv ismerete
-  Jó kommunikációs készség

A pályázati elbírálásnál előnyt jelent:
- Színházi területen szerzett gyakorlat
- Több idegen nyelv ismerete
- Nemzetközi tapasztalatok

- Pénzügyi, nonprofit területen szerzett gyakorlat

Foglalkoztatás:
Határozott idejű főállású jogviszony 2009. január 31-ig, mely később meghosszabbítható.
Teljes munkaidő, rugalmas beosztás.

Amit kínálunk:
- Rugalmas munkarend, változatos munka
- Képzések támogatása
- Fiatalos, nemzetközi csapat
- Nemzetközi színházi szakmai tapasztalatok
- Bejelentett, főállású foglalkoztatás

Magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével
E-mail-ben: szinmuhely@gmail.com

A Jelentkezési határidő meghosszabbítva 2008. júl. 20-ig !!

süti beállítások módosítása